Jízdné zdarma

Středočeský kraj připravuje projekt bezplatné přepravy středočeských žáků a studentů věkové kategorie 6 - 19 let do školy a zpět od 1. 9. 2009. Podrobnosti naleznete v metodice (PDF). Přečtěte metodiku podrobně, jsou zde uvedeny nutné podmínky k získání průkazu. K prokázání nároku na bezplatnou přepravu bude sloužit "Středočeský žákovský a studentský průkaz", podobu průkazu si můžete prohlédnout na webu kraje.

Průkaz bude žadatelům vydán na základě speciálního potvrzení o studiu (PDF). Potvrzení si stáhněte a nechte potvrdit v kanceláři školy. Vydávat průkaz budou určená distribuční místa (kanceláře dopravců).

Soubory (PDF), které stahujete, byly dodány krajským úřadem

.

3. srpna 2009

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)