pIšQworky 2008 - turnaj v piškvorkách

Naše škola byla pozvána k účasti na středoškolských hrách v piškvorkách - pIšQworky. Historicky největšího turnaje v této logické hře se v celé České republice zúčastní odhadem až 15 000 studentů. Vítězové školního kola, kteří vytvoří dva pětičlenné týmy pak budou moci naši školu reprezentovat v oblastním, v případě úspěchu i krajském a finálovém kole. To se uskuteční 21. 11. v Brně. Pro absolutního vítěze jsou přichystány věcné ceny včetně adrenalinového odpoledne dle vlastního výběru (zorbing, skákací boty, terénní čtyřkolky, let kluzákem a mnoho dalších).

Dokaž, že právě Ty máš o kolečko (nebo křížek) víc. :)

Školní kolo se uskuteční ve středu 15. 10. 2008 od 14:30 v učebně 60. Zájemci o účast v turnaji mohou poslat přihlášku na e-mail: gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova. Plakáty s přihláškou také budou viset na nástěnce v prvním patře.

Bližší informace o celém turnaji získáte na webu projektu.

Tyto pIšQworky mají trochu odlišná pravidla. Stáhněte si je a před turnajem prostudujte.

Turnaj pIšQworky pořádá občanské sdružení Student Cyber Games.

7. října 2008

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)