BEST IN ENGLISH výsledky

Dne 30.11.2022 se 30 studentů naší školy zúčastnilo mezinárodní soutěže Best in English. Výsledky se generují z bodů za správnost a rychlost řešení úkolů jazykových dovedností (čtení, poslech atd.).

Do soutěže se přihlásilo 702 škol z 34 zemí a zapojilo se 22 779 studentů. Naše škola se umístila na 129.místě v rámci všech škol, na 57.místě v rámci České republiky a na 113. místě podle typu střední školy.

Mezi našimi studenty výrazně vynikli Jáchym Schveinert ze třídy O8 (1.místo, 83.na světě, 38.místo v ČR) a Jakub Štepo - O8 (2.místo, 225. ve světě, 96.v ČR) s velkým odstupem před dalšími účastníky. Nicméně všem řešitelům blahopřejeme a děkujeme za účast i reprezentaci školy.

Také děkujeme Sdružení rodičů, které zaplatilo registrační poplatek nutný pro účast v soutěži.

26. ledna 2023

Mgr. Ivana Humlová