Prezentiáda krajské kolo

Letos jsme se účastnili soutěže v prezentování. Témata byla tato: Jak bych učil já a 11. přikázání. Velmi nadějná byla prezentace Amálky Kellerové z 1.A – No hate (11. přikázání) neboli „Nebudeš hajtovat na sociálních sítí“, k Amálce se připojila Bára Sieglerovou také z 1A. Děvčata přizpůsobila prezentaci pro soutěž a do soutěže se přihlásila. Název týmu je AmBa. Prezentace postoupila do krajského kola. A tam už to není jen o prezentaci, ale hlavně o prezentování.

A jak to dopadlo? Mezi silnou konkurencí (15 týmů), skončil náš tým na třetím místě. Bohužel toto místo není postupové. Takže grand finále bylo v pátek bez nás. Podle mého názoru, ale byly nejlepší, maximálně druhé nejlepší.

Grandfinále vyhrál tým, který v krajském kole porazil náš. Tak vidíte těžké krajské kolo.

Podrobnosti: na stránkách prezentiády

Blahopřejeme.

24. dubna 2022

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)