Volitelné předměty – jednoleté – 2. kolo

Semináře s menším počtem než 6 studentů budou zrušeny.

Seznam přihlášených naleznete pro kontrolu v následujících odkazech. Z důvodů zabezpečení je možné se na tento soubor podívat pouze v rámci přihlášení na účet portal.office.com: jednoletý seminář (pdf).

Z důvodu velkého množství málo obsazených seminářů bylo nutné některé sloučit viz tabulka.

V případě nesouhlasu se spojením seminářů je nutné se přehlásit do otevřených seminářů.
Proto svoji volbu potvrdí také Ti, kteří se ocitli ve spojených seminářích.

POZOR! EXPERIMENTÁLNÍ BIOCHEMIE MÁ KAPACITU JEN 16 MÍST! NYNÍ JE TO I O ČASE. Po naplnění kapacity nebude možné se na tento volitelný předmět dohlásit.

Otevírané volitelné předměty

SeminářNový název
KANJ3 + HAE3 Kapitoly z angličtiny
KNEJ3 + RZON3 Kapitoly z němčiny
KDEJ3 Kapitoly z dějepisu
KPSY3 Kapitoly z obecné psychologie
KFYZ3 Kapitoly z fyziky
KBČL3 Kapitoly z biologie člověka
EXBI3 + EXCH3 Experimentální biochemie
ČNZ3 Člověk na Zemi
VEAL3 + MSMA3 Kapitoly z matematiky

Seznam otevřených volitelných předmětů i se jmény žáků naleznete v následujícím souboru. Z důvodů zabezpečení je opět možné se na soubor podívat pouze v rámci přihlášení na účet portal.office.com: 21_22_j4r_jmena.pdf
.

Budou vytvořeny nové ankety, ve kterých si Ti (21 zájemců), kterým se vybraný volitelný předmět neotevřel, zvolí jiný. Svoji volbu potvrdí i zájemci ze sloučených volitelných předmětů 47 zájemců.

Pokud byste nedostali přístup k anketě ozvěte se. Anketa bude přístupná až v pátek večer (od 20:00). Termín ukončení je 13. 4. 2021 (úterý)

8. dubna 2021

RNDr. Jiří Mencl (gymnasiumkladno cz alt64 jiri mencl)