Třídní schůzky 18. 11. 2020 online

Vážení rodiče, zákonní zástupci,
dovolujeme si Vás pozvat na třídní schůzky, které se konají ve středu 18. 11. 2020 od 17:00.

Vzhledem k přetrvávajícím epidemiologickým opatřením se uskuteční online formou nejprve s třídním učitelem, pak se pokusíme Vám umožnit i online spojení s ostatními vyučujícími.

Schůzky se budou konat pomocí aplikace MS Teams, kterou používají k online hodinám žáci.

Nejpozději v pondělí byste prostřednictvím aplikace Bakaláři (Komens) měli dostat pozvánku na třídní schůzku s odkazem.

Pokud Vám odkaz nepřišel nebo máte problém s přihlášením do aplikace Bakaláři, spojte se s Vaším třídním učitelem.

Od 17:45 se pokusíme Vám umožnit spojení i s ostatními vyučujícími. Soubor s odkazy na schůzky s ostatními vyučujícími dostanete na třídní schůzce a odkaz bude poslán i prostřednictvím aplikace Bakaláři.

Ke spojení s vyučujícími můžete kdykoli využívat aplikaci Bakaláři (Komens) nebo e-mailovou adresu ve tvaru jmeno.prijmeni@gymnasiumkladno.cz.

Těšíme se na Vás na online schůzkách.

15. listopadu 2020

RNDr. Milena Minaříková (gymnasiumkladno cz alt64 milena minarikova)