Ekologická olympiáda

V loňském roce jsme vyhráli krajské kolo a účastnili se odloženého národního kola v prvním týdnu v září. Družstvo ve složení Barbora Kašparová O8, Anna Čepelová 4.A a Alžběta Nevoralová O7 vybojovalo 7.místo v republice.

Hned týden na to proběhlo za zvláštních hygienických podmínek krajské kolo ročníku 2020/2021. Namísto maturantek jsme nominovali zástupce z kvinty.... A opět jsme s velikou převahou zvítězili!

Jestli tedy epidemiologická situace dovolí, čeká nás další národní kolo! Tentokráte Středočeský kraj bude reprezentovat naše družstvo: Alžběta Nevoralová O7, Klára Doležílková a Jáchym Votoček O5.

Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy všem členům obou družstev! Fotografie najdete na FB

22. září 2020

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)