Poslední instrukce Expedice Litva

Sraz 30.8. Praha hl. nádraží přízemí u knihkupectví a inf.tabule v 15:00. Jedeme rychlíkem R 871.
Budeme kontrolovat OP nebo pasy, potvrzení o pojištění do zahraničí, ISIC či jiný doklad (viz dodatek).

Budeme vybírat BEZINFEKČNOST
Všichni kteří neodevzdali, tak:

1. Poučení před výjezdem do zahraničí – litva_pouceni_pred_vyjezdem.pdf
  2. Vyjádření rodičů – do 18 nutný podpis rodiče
  3. Prohlášení z. zástupce k cestě do zahraničí
  4. Souhlasy a potvrzení lékaře – litva_deti_souhlas_lekar.pdf

Dotazy jednotlivců, co jim chybí, vyřizuji od 26.8. Všechny dokumenty a informace zde v Aktualitách v předchozí zprávě ke stažení.

Návrat 8. 9. R 866 16:04 Praha hl.n. nebo jinak dle situace. Přečtení této zprávy budete písemně potvrzovat na sy@gymnasiumkladno.cz. Není nutno jednotlivě, klidně skupiny.
Jirko, Kláro mám vzít tu malou kytaru? Nemáte na ni látkový obal? Ostatní, zbyl mi tam ještě nějaký erár, stavte se.

TĚŠÍME SE, AHOOOJ!!!

Dodatek

Junioři od 15 do 18 let prokazují nárok na zvláštní jízdné osobním dokladem, žákovským průkazem, průkazem ISIC nebo jiným úředně nebo dopravcem vydaným průkazem obsahujícím aktuální fotografii a jméno a příjmení a datum narození cestujícího. Nárok lze prokázat i průkazem, kterému skončila platnost.

Žáci a studenti ve věku od 18 do 26 let prokazují nárok na slevu 75 % z ceny Obyčejné jízdenky, Akční jízdenky, SuperAkční jízdenky, Zpáteční jízdenky nebo Traťové jízdenky pro 2. třídu platným žákovským průkazem nebo platným průkazem ISIC.

12. srpna 2019

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)