Májový běh pro Tomáška

Aktivní Kladno pořádá v pátek 17. 5. 2019 od 10:30 do cca 17 hodin premiérovou sportovní událost, která je otevřená všem věkovým kategoriím. Oběhnutím /obejitím okruhu nebo okruhů okolo budovy Gymnázia (3 kola = 1 km) a zaplacením symbolického startovného (doporučeno 20 Kč) přispějete k naplnění našeho letošního cíle - pomoci nemocnému Tomáškovi Klvaňovi ze Žiliny. Běh je vhodný jak pro děti, dospělé, tak pro seniory, můžete dokonce přibrat i svého čtyřnohého miláčka. Na každého účastníka bude, kromě dobrého pocitu, v cíli čekat malá odměna a doplnění potřebných tekutin.

Naši žáci mohou běh absolvovat v hodinách tělocviku, o přestávkách (nezapomeňte se přezout!) nebo po vyučování.

Těšíme se na vás !!!

17. května 2019

Mgr. Lucie Pelikánová (gymnasiumkladno cz alt64 lucie pelikanova)