Fotbal SŠ 2018/2019

Další ročník soutěže pro střední školy se uskutečnil pod naším vedením 9. 4. 2019 na fotbalovém hřišti SK Pchery.

Ve skupině jsme se utkali nejprve s gymnáziem Slaný. Měli jsme velkou převahu, gól jsme však vstřelili až v závěru zásluhou Šrédla. Poté již jednoznačně porazili Stochov 5:0 (Zíka, Dojcsán O., Dojcsán Š., Slabý, Šrédl) a v závěrečném utkání remizovali se SPŠ a VOŠ Kladno 1:1 (Dojcsán Š.). Penaltový rozstřel jsme po naprosté shodě skóre s „Průmyslovkou“ zvládli a postoupili tak z 1. místa dále.

V semifinále jsme jasně přehráli tým OA Slaný 4:0 (Rubáš, Šrédl, Slabý, Dojcsán Š.) a ve finále tak stanuli proti našemu tradičnímu soupeři ze Sportovního gymnázia. Po vyrovnaném 1. poločase jsme si v úvodu druhého vstřelili nešťastnou vlastní branku a vypadalo to s námi nedobře. Naštěstí po chvilce ustál Šrédl i faul soupeře a po úniku vyrovnal. V penaltovém rozstřelu se k nám přiklonilo štěstí a naši hráči byli všichni úspěšní. Brankář Koco dokázal jednu penaltu soupeře lapit, a tak jsme se mohli radovat po dlouhé době z vítězství na fotbalovém turnaji SŠ.

Sestava: Koco (O5), Povolný (4.B) – Rottner (O5), Rubáš, Stříbrný, Linhart (O6), Čermák (2.A), Zíka, M. Donát (2.B), Slabý (2.C), Šrédl (3.C), Š. Dojcsán, O. Dojcsán, Šulc, Samek (4.B).

Poděkování za rozhodování patří hochům z O8 – Oubrechtovi, Krupičkovi, Bruknerovi a Vítkovi. Za pomoc s organizací rovněž děkuji Tomáši Plecitému (4.A).

fotbalový tým

11. dubna 2019