Poslední instrukce ke školnímu zájezdu EXPEDICE APUSENY

Schůzka ve škole ve čtvrtek, velká přestávka v laborce: děti potvrzení lékaře, všichni bezinfekčnost (pozor na datum), rozebrání společných věcí: kotlík, pánev, entomologické síťky, dalekohledy, literatura.

V pondělí příprava na expedici, již jste omluveni z výuky

Sraz:

V pondělí 25. 6. v 17:15 Praha hl. n., vstupní hala u pohyblivého chodníku dole, poblíž knihkupectví (vlak odjíždí 17:58).
1. proběhne kontrola dokladů (pas či OP), karty ZP a pojištění do zahraničí
2. kdo neodevzdá bezinfekčnost do pátku, odevzdá zde, totéž s potvrzením lékaře u dětí (účastníci zájezdu do Anglie)

Jízdenku a místenku již máme zakoupenou, cena společně se zpáteční je 358 Kč, u studentů hrazena RR, ostatní mi pošlou na účet (do pozn. Jméno vlak) nebo platí v hotovosti.

Počasí má být slunečné 20+, noci 10 a méně, sledujte Rumunsko Kluš nebo Oradea.
Odpověď na dotazy: vodu do autobusu koupíme v Brně (2l), místní obchůdek je otevřen od 17:00 a mají základní potraviny, autobus stojí přímo na tábořišti.

Příjezd:

Neděle 1.7. asi 10:04 Praha hl.n. (odjezd z Brna 6:56), ale můžeme přijet i jinak, pošleme SMS nebo v případě nouze volejte 728157891

Poznámka:

Pro zájemce o společnou cestu z Kladna vlakem, sraz 16:00 Kladno vlakové nádraží, odjezd 16:15 do Veleslavína a dále metrem (jízdné ze svého)

19. června 2018

Mgr. Lenka Smyčková (gymnasiumkladno cz alt64 lenka smyckova)