Májový koncert 2017 – poděkování

Třetí Májový koncert se opět stal příjemnou jarní variantou koncertů vánočních. Sbor i sólisté předvedli pestrá a kvalitní vystoupení a znovu dokázali, že naši žáci dokáží nejen vstřebávat vědomosti, ale jsou také všestranně nadanými mladými lidmi. Velké díky patří Sdružení rodičů našeho gymnázia, díky jejichž štědrému příspěvku se mohlo zakoupit nové moderní pódium a na tomto koncertu mělo svoji vydařenou premiéru.

Děkujeme také všem, kteří přispěli jakýmkoli způsobem – aktivní účastí (sbor, sólisté, ozvučení, výzdoba), finančními příspěvky nebo zajištěním občerstvení. Výtěžek z letošního koncertu činil 6 280 Kč. K vybrané částce přidáváme i částku 1 120 Kč vybranou v májové online aukci fotografií. Celkově tedy přidáváme 7 400 Kč k finanční podpoře Dětského centra v Rozdělově.

Velmi děkujeme za Vaši účast a štědrost a těšíme se na vás na našich dalších akcích pro dobrou věc i náladu.

Vaše Aktivní Kladno

Fotografie uvidíte na facebookových stránkách Aktivního Kladna a naší školy. Facebook

15. května 2017

PhDr. Zuzana Vosátková