Mezinárodní soutěž KLOKAN

V pátek 18.3.2017 se v naší škole konala mezinárodní soutěž KLOKAN. V tento den zasedlo dobrovolně do lavic 225 našich studentů, aby řešili ve svých kategoriích stejné příklady jako žáci a studenti nejen v Čechách ale i v mnoha zemích světa.

Odměnou za účast je jim jen pocit, že mají znalosti srovnatelné se světem.

Nejúspěšnější

Kategorie Výherci
BENJAMÍN Kateřina Plasová (O1), Lukáš Holík (O2), Kamila Laura Malíková (O1), Štěpánka Vachová (O1), Alžběta Kimrová (O2), Diana Beníšková (O1)
KADET Luděk Svoboda (O4), Barbora Kašparová (O4), Eliška Arltová (O4), Veronika Lehečková (O4), Mezera Matěj (O4), Mahovská Sára O4)