Májový koncert – poděkování

Premiéra jarního hudebního setkání se opravdu vydařila – všichni účinkující podali úžasné výkony a doufáme, že se květnové koncertování stane novou tradicí na naší škole.

Děkujeme všem, kteří přispěli jakýmkoli způsobem – aktivní účastí, finančními příspěvky, zajištěním občerstvení i květin a jsme rádi, že můžeme oznámit, že se nám díky třem akcím (občerstvení na Vánočním koncertu, Mazané Velikonoce a Májový koncert) podařilo vybrat maximální částku 9 000 Kč, kterou ČSOB v rámci projektu Pomáhej! zdvojnásobí a senioři ze střediska Fontána si tak budou moci užít slíbených kulturních zážitků v rámci spolupráce s Aktivním Kladnem.

Fotografie z akce si prohlédněte na Facebook

14. května 2015

PhDr. Zuzana Vosátková